Na co mám právě chuť...

Informace

Přečtěte si

Výrobci

Slevy

Napsali o nás

24. říj 2016
Miloš Rubín
5.005.005.005.005.00
Vyzkoušejte a sami budete příjemně překvapeni
7. říj 2016
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Přesnost a komunikativnost.
1. říj 2016
marek
5.005.005.005.005.00
super

Seznam produktů výrobce Bosch

Bosch Tiernahrung je plnohodnotné a kompletní krmivo pro psy ve vysokém pracovním zatížení, pro psy v běžném životě a zátěži, pro dospělé psy, pro rostoucí štěňata velkých, obřích, malých a středně velkých plemen, pro březí a kojící feny všech plemen a pro starší psy od 7 roku života.

KRMIVO BOSCH se vyrábí v Německu ve městě Blaufelden - Wiesenbach.


Bosch Tiernahrung je plnohodnotné a kompletní krmivo pro psy ve vysokém pracovním zatížení, pro psy v běžném životě a zátěži, pro dospělé psy, pro rostoucí štěňata velkých, obřích, malých a středně velkých plemen, pro březí a kojící feny všech plemen a pro starší psy od 7 roku života. Má vyvážený obsah esenciálních mastných kyselin, což přívnivě ovlivňuje celkovou vitalitu, hebkou kůži a lesklou srst. Obsahuje vitamín E a C, podporuje regeneraci buněk organismu a chrání je také před škodlivými produkty látkové výměny. U dospělých psů zamezuje vzniku tělesné nádváhy a částečně omezuje riziko onemocnění kostí a kloubů. U kojích fen podporuje tvorbu mateřského mléka. Na německém trhu již skoro 50 let. Pravá Bavorská kvalita. Made in Germany


Krmiva značky Bosch Tiernahrung představují plnohodnotnou a kompletní stravu, založenou na masové bázi a pečlivém výběru všech vstupních surovin a komponentů. Kromě základní báze živočišných produktů tvoří součást krmiv i rostlinné produkty, které představuje využití zejména celozrnných obilovin, hodnotné rýže a různých druhů kořenové a další zeleniny. Všechny receptury značky Bosch obohaceny o složky podporující pohybový aparát psa. Souhrnem všech vybraných surovin spolu s optimálně vyváženým poměrem minerálních látek a stopových prvků jsou krmiva pro každého psa, jakéhokoliv stáří, kteréhokoliv plemene a pro jakýkoliv stupeň zatížení a výkonu. Krmivo je bez obsahu barviv, umělých chuťově lákavých a dráždivých látky, bez obsahu sóji.

Více »
Zobrazeno 1 – 11 z 11
Zobrazeno 1 – 11 z 11