Na co mám právě chuť...

Informace

Přečtěte si

Výrobci

Napsali o nás

24. říj 2016
Miloš Rubín
5.005.005.005.005.00
Vyzkoušejte a sami budete příjemně překvapeni
7. říj 2016
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Přesnost a komunikativnost.
1. říj 2016
marek
5.005.005.005.005.00
super

Seznam produktů výrobce Best Choice

BEST CHOICE Super Premium jsou kompletní, plnohodnotná a vyvážená krmiva, určená pro cílenou výživu psů každého stáří, každé velikosti, různé energetické potřeby a také pro citlivé a alergické psy.

BEST CHOICE Super Premium jsou kompletní, plnohodnotná a vyvážená krmiva, určená pro cílenou výživu psů každého stáří, každé velikosti, různé energetické potřeby a také pro citlivé a alergické psy. Best Choice zajistí psům dobré zdraví po celý život. Krmivo je vyrobeno z čistě přírodních surovin bez jakýchkoliv umělých přísad, barviv, dochucovadel a konzervantů. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny Omega-3 a Omega-6 pro pěknou, zdravou srst, chondroitin a glukosamin pro silné klouby, L-karnitin pro velkou výkonnost a taurin, vitamíny E a C pro dobré zdraví, vitalitu a odolnost. Krmivo je vyrobeno jen ze složek z geneticky neupravených surovin a je pod nepřetržitou kontrolou vstupních surovin. Krmiva Best Choice mají vědecky vyvážený poměr výživných a účinných látek, optimální stravitelnost a fyziologickou zužitkovatelnost a také vysokou snášenlivost i u citlivějších psů.Na vývoji krmiva májí zásluhu veterinární experti a profesionální němečtí chovatelé,kteří využívají svých dlouhodobých zkušeností v oblasti výživy psů.


Best Choice obsahují jako hlavní složku sušené maso (v závislosti na produktu: kuřecí , krůtí, jelení, jehněčí, rybí). Krmivo obsahuje také celá sušená vejce, které jsou kromě masa také bohatým zdrojem kvalitních proteinů. Dále obsahuje vysoce hodnotný drůbeží tuk (dodává více energie), kvalitní uhlohydráty (zdroj rychlé a účinné energie), vlákninu vynikající jakosti (pozitivně ovlivňuje stravitelnost krmiva). Bavorská kvalita.

Více »
Zobrazeno 1 – 8 z 8
Zobrazeno 1 – 8 z 8