Na co mám právě chuť...

Informace

Přečtěte si

Výrobci

Slevy

Napsali o nás

24. říj 2016
Miloš Rubín
5.005.005.005.005.00
Vyzkoušejte a sami budete příjemně překvapeni
7. říj 2016
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Přesnost a komunikativnost.
1. říj 2016
marek
5.005.005.005.005.00
super

Happy Dog - Multivitamín Minerál-1kg

Zobrazit větší

2002

Happy Dog

350 Kč

Vysoce účinný a komplexní krmný doplněk s optimálně vyváženou recepturou !
Nevyvážená krmná dávka, zejména při domáckém zkrmování vařeného masa s různými přílohami anebo při podávání krmiv nízké kvality, velmi často vede k pestrým klinickým projevům nedostatku vitaminů a minerálních látek. Tato situace může nastat i v období zvýšené potřeby organismu, zejména při zvýšené tělesné nebo psychické zátěži, graviditě, laktaci, nemoci nebo rekonvalescenci. Někdy však ani nejde o nedostatek minerálů a vitaminů v krmné dávce, nýbrž o jejich nesprávné poměry. Všechny tyto nežádoucí projevy nedostatečné výživy lze potlačit cíleným dorovnáním krmné dávky jednak potřebným množstvím vitaminů a minerálních látek tak i jejich vzájemně optimálním poměrem.

Multivitamin Mineral je proto ideálním komplexním přípravkem s vyváženým obsahem všech nezbytných vitaminů a minerálních látek přesně doladěným na potřeby psů.

Multivitamin Mineral můžete nasadit cíleně při obecných chovatelských nedostatcích ve výživě, preventivně při vlastním domácím sestavování krmné dávky z masa a vedlejších živočišných produktů nebo konzerv, preventivně v období zvýšené tělesné a psychické zátěže, preventivně v období zvýšené potřeby (gravidita, laktace, růst štěňat), podpůrně při poruchách metabolismu minerálních látek a při projevech avitaminóz, podpůrně při komplexní léčbě infekcí a v rekonvalescenci.

Multivitamin Mineral je ryze přírodní doplňkové krmivo
na celkovou podporu vitaminového a minerálního metabolismu.

Pouze komplexní řešení přináší rychlý a trvalý efekt !

Složení:
dikalciumfosfát, pšeničné klíčky, lněné semeno, kvasnice, hroznový cukr, pšeničné otruby, řepná melasa, cukr, uhličitan vápenatý, trán z tresčích jater, fosforečnan sodno-vápenato hořečnatý, hydrogenuhličitan sodný, stopové prvky, vitamíny.

MADE IN GERMANY


 

Přípravek promíchat s obvyklým krmivem v misce anebo podávat samostatně z misky nebo přímo z ruky.
1 odměrka = cca 10 gramů.Použití:

                                       Preventivně / Dlouhodobě  / trvale Extrémní zátěž Infekce  / rekonvalescence
Denní dávka
g / kg živé hmotnosti        0,5 - 1,0           1,0                                1,0 - 1,5                             1,5 - 2
po dobu 2 - 3 týdnů
 

Při domácím „vaření“ podávat trvale. V období zvýšených nároků podávat po celou dobu trvání potřeb