Na co mám právě chuť...

Informace

Přečtěte si

Výrobci

Slevy

Napsali o nás

24. říj 2016
Miloš Rubín
5.005.005.005.005.00
Vyzkoušejte a sami budete příjemně překvapeni
7. říj 2016
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Přesnost a komunikativnost.
1. říj 2016
marek
5.005.005.005.005.00
super

Seznam produktů výrobce Belcando

Jsou to suroviny, které dělají rozdíl – holistický přístup BELCANDO®, Vše, co krmivo pro psy obsahuje, ovlivňuje vitalitu, zdraví a délku psího života.

Krmiva pro psy BELCANDO


Jsou to suroviny, které dělají rozdíl – holistický přístup BELCANDO®, Vše, co krmivo pro psy obsahuje, ovlivňuje vitalitu, zdraví a délku psího života.


Existuje mnoho vzájemných vztahů mezi výživou a zdravím psa a v průběhu života psa se mění. BELCANDO® je výsledkem holistického přístupu, který podporuje vitalitu Vašeho psa díky svému přírodně vyváženému složení.


Tak hodnotné suroviny jako moučka z jader hroznového vína a semena chia společně působí jako přírodní komplex. Poskytují polyfenoly, které působí proti volným radikálům a obsahují omega-3 mastné kyseliny. Vláknina, kterou obsahují, je dokonale vyvážená a vykonává prebiotické funkce. Těchto účinků by nebylo dosaženo, kdyby byly jednotlivé složky přidávány psovi do krmiva dodatečně.


Milujeme zvířata - práce naší společnosti je na tom založena Rodina Bernharda Wiggera, zakladatele společnosti Bewital GmbH & Co.KG, pracovala v zemědělství po generace. Bernhard vyrůstal se smyslem pro zodpovědnost ke zvířatům, přírodě a přírodním cyklům. Před mnoha lety začal přemýšlet, jak vyrábět krmivo pro domácí zvířata, které by bylo zdravé, nutričně hodnotné a založené na přírodní bázi. To byl výchozí bod pro vývoj zcela nového nutričního konceptu s přírodním holistickým přístupem.


Na základě nejnovějšího výzkumu a s použitím surovin nejvyšší kvality vyrábíme holistické krmivo, kterým i nejnáročnější majitel psa a milovník zvířat může svého domácího mazlíčka krmit skutečně s čistým svědomím. Promyšlené receptury a vynikající suroviny dělají z našeho superprémiového krmiva BELCANDO® tu nejlepší volbu pro každého, kdo odmítá dělat kompromisy ve výživě svého psa.


Jako malá až středně velká firma můžeme při výrobě používat kvalitní suroviny, které často nejsou k dispozici v dostatečném množství pro masovou výrobu ve velkých koncernech. Mnoho z našich dodavatelů jsou malé inovativní společnosti, které jsou stejně tak spojené s přírodou a zvířaty jako my.


Našli jsme například dodavatele semen chia, které jsme vůbec poprvé začali v krmivu používat. V krmivu BELCANDO® také používáme pouze tradičně za studena lisovanou moučku z jader hroznového vína. Naše vysoce kvalitní maso a obiloviny získáváme od společností, které splňují nejen přísné předpisy německého zákona o krmivech, ale hlavně vysoké nároky na kvalitu naší firmy Bewital.


Obnovitelnost - založeno na naší zodpovědnosti vůči životnímu prostředí, lásce k přírodě a lidstvu.


Chceme pomoci zachovat nedotčené životní prostředí pro lidi i zvířata, proto považujeme za naši povinnost používat obnovitelné přírodní zdroje. Při výrobě je využívána výhradně vodní energie, sluneční energie a energie z alternativních paliv. Zplodiny jsou čištěny v biofiltrační jímce. Bereme také vážně společenskou zodpovědnost za naše zaměstnance a poskytujeme jim rovnost příležitostí, spravedlivé odměny a také vysokou úroveň ochrany a bezpečnosti na pracovišti.


Aktivně se zasazujeme o ochranu zvířat a podporujeme různé kynologické sportovní kluby. Jedním z partnerů, se kterým spolupracujeme, je pracoviště pro osoby se zdravotním postižením. Prosazujeme dostupnost našeho krmiva pro nejširší veřejnost a i přes jeho vysokou kvalitu jej nabízíme za velmi příznivou cenu.


MADE IN GERMANY

Více »
Zobrazeno 1 – 7 z 7
Zobrazeno 1 – 7 z 7