Na co mám právě chuť...

Informace

Přečtěte si

Výrobci

Napsali o nás

28. Mar 2020
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Pokud hledáte dobré krmivo za rozumnou cenu, Krmiva Ritta jsou jasná volba! Nikdy jsem nekupoval jinde, protože známé firmy, které mají velké rozsáhlé sítě po celé ČR, mají předražené produkty. Já jsem byl vždy spokojen a zákazníkem jsem již 10 let. (dříve jako místní zákazník, po přestěhování jako online zákazník)
17. Dec 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
V obchodě nakupuji pravidelně a vždy jsem naprosto spokojená.
22. Oct 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velmi dobrá komunikace, vstřícnost, odborné znalosti.
13. Oct 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
komunikace rychlost
16. Sep 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé dodání, příjemná domluva
12. Jul 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zboží přišlo hned.
23. Jul 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Nakupovala jsem zde poprvé, nastal menší problém ohledně data spotřeby na výrobcích, který jsem zjistila při dodání zboží. Komunikovala jsem neprodleně s majitelem obchodu a ten byl velice ochotný a vstřícný a problém jsme ihned řešili a vyřešili k mé spokojenosti. Tímto chci ještě jednou poděkovat za skvělý přístup a ochotu.

Seznam produktů výrobce Belcando

Jsou to suroviny, které dělají rozdíl – holistický přístup BELCANDO®, Vše, co krmivo pro psy obsahuje, ovlivňuje vitalitu, zdraví a délku psího života.

Krmiva pro psy BELCANDO


Jsou to suroviny, které dělají rozdíl – holistický přístup BELCANDO®, Vše, co krmivo pro psy obsahuje, ovlivňuje vitalitu, zdraví a délku psího života.


Existuje mnoho vzájemných vztahů mezi výživou a zdravím psa a v průběhu života psa se mění. BELCANDO® je výsledkem holistického přístupu, který podporuje vitalitu Vašeho psa díky svému přírodně vyváženému složení.


Tak hodnotné suroviny jako moučka z jader hroznového vína a semena chia společně působí jako přírodní komplex. Poskytují polyfenoly, které působí proti volným radikálům a obsahují omega-3 mastné kyseliny. Vláknina, kterou obsahují, je dokonale vyvážená a vykonává prebiotické funkce. Těchto účinků by nebylo dosaženo, kdyby byly jednotlivé složky přidávány psovi do krmiva dodatečně.


Milujeme zvířata - práce naší společnosti je na tom založena Rodina Bernharda Wiggera, zakladatele společnosti Bewital GmbH & Co.KG, pracovala v zemědělství po generace. Bernhard vyrůstal se smyslem pro zodpovědnost ke zvířatům, přírodě a přírodním cyklům. Před mnoha lety začal přemýšlet, jak vyrábět krmivo pro domácí zvířata, které by bylo zdravé, nutričně hodnotné a založené na přírodní bázi. To byl výchozí bod pro vývoj zcela nového nutričního konceptu s přírodním holistickým přístupem.


Na základě nejnovějšího výzkumu a s použitím surovin nejvyšší kvality vyrábíme holistické krmivo, kterým i nejnáročnější majitel psa a milovník zvířat může svého domácího mazlíčka krmit skutečně s čistým svědomím. Promyšlené receptury a vynikající suroviny dělají z našeho superprémiového krmiva BELCANDO® tu nejlepší volbu pro každého, kdo odmítá dělat kompromisy ve výživě svého psa.


Jako malá až středně velká firma můžeme při výrobě používat kvalitní suroviny, které často nejsou k dispozici v dostatečném množství pro masovou výrobu ve velkých koncernech. Mnoho z našich dodavatelů jsou malé inovativní společnosti, které jsou stejně tak spojené s přírodou a zvířaty jako my.


Našli jsme například dodavatele semen chia, které jsme vůbec poprvé začali v krmivu používat. V krmivu BELCANDO® také používáme pouze tradičně za studena lisovanou moučku z jader hroznového vína. Naše vysoce kvalitní maso a obiloviny získáváme od společností, které splňují nejen přísné předpisy německého zákona o krmivech, ale hlavně vysoké nároky na kvalitu naší firmy Bewital.


Obnovitelnost - založeno na naší zodpovědnosti vůči životnímu prostředí, lásce k přírodě a lidstvu.


Chceme pomoci zachovat nedotčené životní prostředí pro lidi i zvířata, proto považujeme za naši povinnost používat obnovitelné přírodní zdroje. Při výrobě je využívána výhradně vodní energie, sluneční energie a energie z alternativních paliv. Zplodiny jsou čištěny v biofiltrační jímce. Bereme také vážně společenskou zodpovědnost za naše zaměstnance a poskytujeme jim rovnost příležitostí, spravedlivé odměny a také vysokou úroveň ochrany a bezpečnosti na pracovišti.


Aktivně se zasazujeme o ochranu zvířat a podporujeme různé kynologické sportovní kluby. Jedním z partnerů, se kterým spolupracujeme, je pracoviště pro osoby se zdravotním postižením. Prosazujeme dostupnost našeho krmiva pro nejširší veřejnost a i přes jeho vysokou kvalitu jej nabízíme za velmi příznivou cenu.


MADE IN GERMANY

Více »
Zobrazeno 1 – 2 z 2
Zobrazeno 1 – 2 z 2