Na co mám právě chuť...

Informace

Přečtěte si

Výrobci

Napsali o nás

28. bře 2020
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Pokud hledáte dobré krmivo za rozumnou cenu, Krmiva Ritta jsou jasná volba! Nikdy jsem nekupoval jinde, protože známé firmy, které mají velké rozsáhlé sítě po celé ČR, mají předražené produkty. Já jsem byl vždy spokojen a zákazníkem jsem již 10 let. (dříve jako místní zákazník, po přestěhování jako online zákazník)
17. pro 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
V obchodě nakupuji pravidelně a vždy jsem naprosto spokojená.
22. říj 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velmi dobrá komunikace, vstřícnost, odborné znalosti.
13. říj 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
komunikace rychlost
16. zář 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé dodání, příjemná domluva
12. čec 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Zboží přišlo hned.
23. čec 2019
Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Nakupovala jsem zde poprvé, nastal menší problém ohledně data spotřeby na výrobcích, který jsem zjistila při dodání zboží. Komunikovala jsem neprodleně s majitelem obchodu a ten byl velice ochotný a vstřícný a problém jsme ihned řešili a vyřešili k mé spokojenosti. Tímto chci ještě jednou poděkovat za skvělý přístup a ochotu.

HAPPY DOG LIFE PLUS Concept krmiva SUPER PREMIUM

Díky vysoké kvalitě všech vstupních surovin, šetrné výrobní technologii varné extruze a použití jedinečného HAPPY DOG LIFE PLUS Concept krmiva SUPER PREMIUM mají přes 90% stravitelnosti všech živin. Tímto velmi vysokým stupněm stravitelnosti je dáno i příznivé nízké dávkování krmiva pro psy, při zachování sytícího efektu krmné dávky.

Složení jedinečného HAPPY DOG / LIFE PLUS® Conceptu:
speciální bilinková směs
jablečná vláknina
fernentovaná obilí
stopové prvky
lněné semeno
křemičitá hlinka
mořské měkkýše
mořské řasy

HAPPY DOG® je značkou nejlepší kvality MADE IN GERMANY.

Speciální bylinková směs
je zhotovená z celých sušených bylin bez procesu extrakce a obsahuje zejména fenykl, mátu, libeček, list břízy, kopřivu, česnek, kerblík, petržel, vojtěšku, koriandr, zázvor, kmín, anýz, pažitku, sporýš, rozmarýn, kořen lékořice, heřmánek, atd. Tyto bylinky obsahují velmi cenné éterické oleje, třísloviny, hořčiny a další vitageny (biologicky účinné látky), které aktivně zasahují do trávícího procesu psů a působí povzbudivě na sekreci žaludeční šťávy a trávících enzymů a na stabilizaci pevné konzistence výkalů. Tímto se účinně předchází výše zmiňovaným a dnes tak běžným trávícím poruchám. Slizovité a výtěžkové látky zklidňují střevní činnost a stabilizují přirozenou střevní flóru a vážou na sebe vznikající škodlivé odpadové metabolity. Stopové prvky a cenné minerální látky obsažené v bylinkách dorovnávají nedostatky intenzivně vyráběných krmných plodin a tak posilují celkovou látkovou výměnu a zvyšují vitalitu a obranyschopnost organizmu. Přirozený obsah vitaminů zas podporuje vitalitu a obranyschopnost. Navíc, přírodní rostlinná barviva jsou ideálním stavebním kamenem pro tvorbu tělních pigmentů a pro přirozené zbarvení pokožky, srsti, drápů, oka a čenichu.

Jablečná vláknina
přináší tolik potřebnou vlákninu a mocný sytící efekt do cílené zdravé výživy psů a obohacuje účinky našeho komplexu účinných látek. Svým vysokým obsahem jablečného pektinu blahodárně působí na zdravé trávící procesy v žaludku a střevech psů. Aby žaludek a střeva optimálně zpracovali přijatou potravu a dokázali z ní vytěžit maximum živin, je zapotřebí, aby byly dostatečně mechanicky stimulovány. Proto je zapotřebí, aby krmná dávka obsahovala dostatečné množství tzv. hrubé vlákniny. Ta jednak povzbuzuje motorické funkce trávících orgánů k důkladnému promíchání potravy s trávícími šťávami a taktéž stimuluje vylučování dostatečného množství trávících enzymů. Dále významně přispívá k formování pevného trusu.

Fermentované obilí
působí rovněž podpůrně, neboť přináší další aktivní rostlinné enzymy. Je připraveno z vysoce kvalitních celozrnných obilovin pomocí speciální biotechnologie, při které dochází k „natrávení“ škrobu a vlákniny (složité cukry, které je pes schopen trávit jen částečně) na jednodušší cukry, které jsou pohotovým a lehce stravitelným zdrojem energie. Při navlhčení suchého zrna nabobtná jeho struktura a v zrnu obsažené neaktivní enzymy se mnohonásobně aktivují a „látková výměna“ zrna se probudí k životu. V průběhu několika dnů ze zásobních látek zrna přitom vznikají peptidy, oligosacharidy, vitamíny, enzymy, organické kyseliny a jiné dieteticky účinné produkty látkové výměny zrna, které pak aktivně podporují metabolické procesy v trávícím traktu psa. Přidáváním fermentovaného obilí do krmiv se zvyšuje jejich fyziologická účinnost a celková stravitelnost.

Stopové prvky
směs biologicky velmi dobře využitelných stopových prvků (mikroprvků) organicky vázaných na kvasnice, která dále smysluplně doplňuje bylinkovou směs. Jsou-li zkrmovány byť jen v malých množstvích, pak výrazně stoupá aktivita trávících enzymů a tím se dále zvyšuje celková stravitelnost a využitelnost přijatého krmiva. Současně stoupá i hladina a aktivita hormonů a zlepšuje se intenzita životních pochodů a reprodukční schopnosti psů.

Lněné semeno
obsahuje vysoký podíl nenasycené mastné kyseliny alinolenové, která je pro psa nejdůležitější Omega-3 mastnou kyselinou. Tato mastná kyselina je pro psí organismus nepostradatelná, tzv. esenciální, protože si ji nedokáže sám vyprodukovat a je odkázán na její přísun potravou. Její nedostatek se negativně projevuje na zdravotním stavu pokožky a srsti. Lněné semínko je proto další nezbytnou a důležitou součástí komplexu účinných látek. Slizovité látky obsažené ve lnu chrání sliznici trávících orgánů jednak před mechanickým poraněním, tak i před dráždivým vlivem jedovatých splodin vlastní látkové výměny.

Křemičitá hlinka (křemelina)
je přírodním produktem z dob mořského pravěku, který vznikl usazením mikroskopických řas s vysokým obsahem kyseliny křemičité. Tato složka je aktivním, biologicky vysoce využitelným zdrojem křemíku a důležitým stavebním kamenem pro zdravou srst, pokožku, kosti, zuby a drápy. Křemelina zároveň váže škodlivé metabolity vlastního metabolismu psa a má tak čistící a detoxikační funkci. Navíc velmi významně ovlivňuje pevnou konzistenci trusu.

Mořské měkkýše
jsou dalším velmi významným přídavkem pro zdraví psů. Moučka ze sušených (lyofilizovaných) novozélandských měkkýšů (Perna canaliculus - Slávka pyskatá) je zdrojem nejúčinnější přírodní výživy kloubních chrupavek (chondroprotektiva a chondronutritiva) s obsahem velmi cenných přírodních glukosaminoglukanů (GAG). Jedná se o vůbec nejúčinnější výživu kloubů, chrupavek, vazů a šlach, která je v současnosti dostupná na trhu. Jen díky poznání chemické struktury těchto účinných složek z měkkýšů pak byla zahájena masová průmyslová výroba dnes tolik moderních podpůrných doplňků potravy lidí a zvířat (na bázi MSM, chondroitin-sulfátu, thiamino-sulfátu, atd.) Jde však jen o uměle vyrobené náhražky (sulfáty = sírné soli), které nedosahují tak mocného a efektivního účinku jako přírodní substance z měkkýšů.

Mořské řasy
jsou vynikajícím přírodním zdrojem vitaminů a bigenních stopových prvků jodu a fluoru, které sehrávají velmi důležitou roli v metabolismu psa. Jsou taktéž bohatým zdrojem přírodního beta-karotenu a dalších přírodních barviv, které jsou veledůležitým stavebním kamenem při tvorbě vlastních tělních pigmentů a mají na svědomí přirozené zbarvení srsti a též pokožky, drápů, oka a čenichu.